Ketomix zaručeně funguje a pomáhá odbourávat tuky!

Nadměrná tloušťka představuje skutečně rizikový faktor pro vnik onemocnění ledvin, kardiovaskulárních onemocnění, mnohem více a dříve poškozených kloubů, které musejí nést obrovskou zátěž. Mezi jedno z velkých nebezpečí patří cukrovka, kdy při nedostatečné léčbě či pozdě zjištěné léčbě, hrozí i diabetické kóma. A tak bychom mohli pokračovat – infarkt myokardu, srdeční a cévní choroby, vysoký krevní tlak, nádory, artróza, dna. Velmi časté jsou problémy s dýcháním a muži přiznávají i problémy s potencí a reprodukcí. K tomu všemu ruku v ruce jdou samozřejmě i psychické potíže – deprese a snížené sebevědomí.

otazníky myslet

Nestačí jen sedět doma a dumat, jak zhubnout, ale je třeba přiložit ruku k dílu! Obezita začíná být velký strašák, protože působí na velké množství lidských orgánů, kterým ztěžuje a znepříjemňuje život.

Určitě vás nehodláme strašit, ale rádi bychom upozornili na možná hrozící nebezpečí. Proto k sobě buďte vlídní a opečovávejte své tělo, které vám ještě dlouho může sloužit.

Nevíte-li si rady, zavolejte výživovému poradci Ketomix! Jsou vysoce proškolení a vysvětlí vám, jak funguje keto dieta, která na bázi zvýšeného obsahu bílkovin a sníženého obsahu nežádoucích tuků a sacharidů dokáže odbourávat tuk z těch míst, ze kterých je to žádoucí!

obezita riziko

Ketomix jsou skvělá a hotová jídla, která nemusíte složitě vymýšlet, protože to už odborníci udělali za vás. Máte v nich zaručenou denní dávku všech živin, minerálů, vitamínů a bílkovin, které potřebujete k tomu, abyste organismus nastartovali k výkonu. K jakému výkonu? No přece k zázraku, kterému se říká hubnutí! A věřte, že s Ketomixem to jde snadno, rychle a bez pocitu hlavu a co víc, dokonce i bez cvičení!

Jestliže se ale rozhodnete vyvinout nějakou vámi vhodně zvolenou sportovní aktivitu, samozřejmě můžete, naopak se budete cítit lépe a svěžeji, protože Ketomix vás nabudí a nebudete trpět pocity přetíženého žaludku, budete najedeni vždy „tak akorát“ a to je základem úspěchu hubnutí!