Nejlepší orgasmus


Muži i ženy prožívají při milostných vzplanutích různé pocity ale i nepředvídatelná a nepříjemná úskalí. Někdy nemusí být vytoužený styk úplně podle našich představ a vždy se může něco vymknout kontrole. Není řeč jenom o předčasné ejakulaci či nedostatečné erekci. Ačkoli se může zdát, že problém ohledně znemožnění sexuální aktu prožívají hlavně muži, také ženy se poměrně často mohou setkat s nežádoucími a nepříjemnými pocity, které brání v příjemném pocitu ze styku. Co nejčastěji brání ženě v požitku ze sexuálního styku? Nejčastěji se jedná o nedostatečné vzrušení a vaginální suchost, která může během sexu přerůst ve velmi nepříjemný pocit.

hýždě

Sexuální styk má být hlavně příjemná záležitost, a proto je důležité se tomuto všemu co nejlépe vyhnout. A jak tomu předejít? Nejdůležitější je komunikace s partnerem. Promluvte si o tom, co vás nejvíce vzrušuje a co naopak rádi nemáte. Chvíli to může trvat, než se společně sladíte a budete přesně vědět, co druhého dokonale vzrušuje.

pomilování

Zatímco u žen se dá vaginální suchost snadno řešit například lubrikací, u mužů je to složitější. Ženy mají více erotogenních zón a není natolik těžké je vzrušit. Mohou tak mít chuť na sex opakovaně. U mužů je limitující erekce, která se nemusí dostavit kdykoli dle libosti. Někteří muži mohou mít problém s předčasnou ejakulací, jiní zase s erekcí a jejich partnerka tak může brzy strádat. A co s tím – jak na erekci? Naučte partnerku techniky, které vás dokáží vzrušit a sám poznejte, co vám dělá dobře a jak si můžete erekci sám rychleji stimulovat. A pokud vám ani nejosvědčenější technika nezabere, pak pro maximální erekci použijte stimulační doplňky stravy, které zaberou ihned a vy i partnerka budete mít mnohonásobně lepší požitek z orgasmu. Prášky či jiné doplňky stravy na erekci seženete běžně ve volném prodeji.