Nový rozměr posezení

Jistě jste se již se sedacími vaky setkali. Pohodlná alternativa pro příjemný odpočinek ať už jste doma nebo na chatě. Oživte svůj interiér moderním Sedacím pytlem Perfect Beanbag, které se zaručeně stane nejoblíbenějším místem u vás doma. Díky odolnému materiálu vám vydrží opravdu dlouho a vy si jej tak můžete užívat léta. Velké rozměry pytle umožňují posezení nejen vám, ale také ostatním členům vaší domácnosti. Užívat si tak můžete například s dětmi u čtení jejich oblíbené pohádky.Dívka v sedacím pytli
Pod výše zmíněným odkazem, který najdete v úvodu článku naleznete svět plný nejmodernějších sedacích pytlů, ze kterých si rozhodně vyberete! Barevná škála vás taktéž jistě potěší. Ať už dáváte přednost červené, modré nebo černé klasice. Přijít na své nebude těžké.
Každý vak je plněn obrovským množstvím drobných polystyrenových kuliček, které zaručují pohodlnost. Díky skvělým vlastnostem se nijak nedají poškodit a vy se tak máte možnost uvelebit přesně podle vašeho gusta.
Výrobce myslí i na bezpečnost, a proto je každý vak vybaven trojím zapínáním, a tak se nemůže stát, že se vám pytel nedopatřením vysype a vaše drahá ratolest jeho obsah pozře.Sedící dítě v houpačce
Sedací pytel seženete v rozměrech 179x140cm nebo ve variantě Comfort o velikosti 189x140cm. Užít si tak rodinnou pohodu při sledování televize nyní bude mnohem příjemnější.
Materiál, ze kterého jsou tyto produkty vyrobeny je nylon. Díky silnému svrchnímu obalu je velice snadné o vak pečovat. Stačí jej otřít vlhkou houbou a bude jako nový. Obávat se nemusíte ani případného polití, jelikož je obal voděodolný.
Polystyrenové kuličky lze přidávat anebo odebírat, můžete si tak sami podlé svých preferencí vaše sezení upravit.
Na stránce Bean Bag máte možnost pořídit si právě takového šikovného pomocníka i vy, a to za velice příznivou cenu. Přesvědčte se samí a zažijte skutečnou pohodu!