Okrasný doplněk Vaší zahrady s velkými možnostmi využití

V dřívějších dobách se pergoly používaly spíše jako okrasný doplněk zahrad, teras a balkonů, který byl pevnou konstrukcí, kolem které se ovíjely popínavé rostliny. V dnešní době už plní kromě funkce moderního a okrasného doplňku zahrad a rodinných domů, také funkci posezení či ochrany před sluncem, větrem a deštěm. Jde o opravdu velmi luxusní doplněk Vašeho domu, díky kterému si můžete pohodlně užívat posezení s přáteli na čerstvém vzduchu v jakémkoliv počasí, i když je jasné, že jej využíváme především přes letní období.

zahrada, dřevěná konstrukce

Konstrukce takové pergoly může být buď pevná, nebo pohyblivá, která je navíc vybavená elektrickým ovládáním. Může být vybavena buď jen horním zakrytím, tedy střechou, nebo jen bočním zakrytím, či zakrytím shora i z boku. I tyto zakrývací prvky je možno ovládat elektricky nebo manuálně. Velký výběr je v materiálech konstrukcí. Konstrukce může být dřevěná nebo hliníková a může být doplněna také prosklením.

Dnešní trh Vám nabízí opravdu spoustu možností. Naše společnost je špičkou na trhu se stínící technikou všeho druhu. Nabízíme Vám nejen hliníkové či dřevěná pergola, ale také markýzy, rolety, žaluzie či látkové stínění. V naší nabídce najdete to nejlepší, co Vám dnešní trh nabízí a to za velmi příznivých cenových podmínek. Pomůžeme Vám s výběrem kvalitní stínící techniky určené přímo pro Vás.

Například, pokud se rozhodnete pro dřevěnou pergolu, pomůžeme Vám vybrat ten správný typ přímo pro Vás a Vaši zahradu, vytvoříme Vám návrh, seznámíme Vás s technickými možnostmi a instalací a poté Vám Vámi vybraný návrh zrealizujeme. Vytvoříme Vám dokonalé místo pro relaxaci a odpočinek a také pro posezení s rodinou a přáteli. Váš malý nebo i větší koutek, kde si budete moci užívat po celé léto. I Vaše zahrada si zaslouží to nejlepší. Tak vstupte k nám a dopřejte jí to nejlepší, co náš trh nabízí.

dřevěné sezení, výhled