USNADNĚTE SI ŽIVOT…!

V současné době snad každému chybí čas…! Je to i váš případ? Jste unavení, uštvaní a stále se vám nedaří vše skloubit tak, abyste vy i vaši blízcí byli spokojení!? Na trhu služeb je dnes velké množství nejrůznějších firem, které se předhánějí v nabídkách, aby vám usnadnily péči o domácnost a rodinu! Fungují prakticky po celém území ČR. Stačí si jen vybrat podle svých představ a požadavků.
natírání dřeva
Našla jsem pro vás aspoň některé:                                                                                                                                   
1. centrum služeb pro domácnost-od r. 2002působí převážně v Praze a okolí. Zajišťuje veškeré služby pro domácnost (úklid, žehlení, hlídání dětí, doučování dětí, péče o seniory, nákupy, údržbářské a zahradnické služby)Ve své databázi mají uchazeče, kteří chtějí vykonávat tyto práce a z nich pečlivě vyberou několik osob, které přesně odpovídají vašim požadavkům, vašemu bytu, domácnosti a lokalitě. Jsou to lidé zkušení, s ověřenými referencemi, čistým trestním rejstříkem, proškolení, při hlídání dětí s adekvátním vzděláním.
Malgen-služby/Praha/- poskytují osobní služby (péče o zdraví, o vzhled, o kondici), služby pro volný čas (akce všeho druhu, organizují vaše dovolené, zážitky), pro domácnost, asistenční služby (výběr dárků, správa diáře, jednání s úředníky, právníky, finanční servis atd.)
svěží domov-(Brno)-ekologická péče o domácnost – ekologický úklid, prodej ekologických prostředků, poradenství, zdravé veganské a raw delikatesy, menší nákupy, drobné šití, opravy oblečení, ložního prádla.
-sousedé.cz- řemeslnické služby pro domácnost, servis vozidel.
-Bohemikum-rozvoz zboží v Praze a okolí, nákup podle receptů, co chcete uvařit nebo nákup celého menu-finančně výhodný balíček surovin pro uvaření 5 pokrmů pro 4 osoby.
-kartáčky do domu- jedna z kurióznějších služeb-vyberte si svůj oblíbený zubní kartáček, zvolte interval výměny a pravidelně vám bude zasílán nový kartáček do vaší poštovní schránky.
zelený mop
Veškeré agentury, zajišťující služby pro domácnost, poskytují 2 velmi pozitivní efekty– vytváří nová pracovní místa/inspirace z Francie, Belgie/ a umožňují jedincům lépe sladit práci a rodinu! Spousta žen si někdy nedokáže představit ani připustit, že by jim v domácnosti „velel“někdo jiný, než ony. Často jako první přijdou s návrhem pořídit si hospodyni, pečovatelku, pomocnici muži! Nebraňte se a aspoň vyzkoušejte! Možná zjistíte, že je to bezvadné, když se o všechno nemusíte starat jen vy a ušetřený čas můžete věnovat sobě, dětem nebo partnerovi a budování vztahu!