5 tipů na Black Friday

Každým rokem se objevují nové a nové zprávy o tisících lidech kempujících a trpících zimou před nákupními centry ve Spojených státech, popřípadě lidech, kteří rvou zboží jiným zákazníkům z rukou. Ačkoli nelze popřít, že se tento obraz v posledních letech díky internetu změnil, pro využití jednotlivých slev není nutné opouštět teplo domova.
nohy za zábradlím
A právě slovo „sleva“ dokáže mnohé lidi doslova pobláznit a přimět je ke krajnímu chování, jelikož se nechají unášet emocemi. Neustále nakupovat a nakupovat není zjevně rozumným způsobem, jak utrácet, popřípadě investovat naše peníze. Odborníci proto nabízejí některé triky, jak využít slev a zároveň nebýt zklamaný.
 
1. Mobilní aplikace jsou nejlepšími vyhledávači slev.
Pokud napíšete do App Store (iOS) nebo Google Play (Android) „Black Friday“, aplikace vám nabídne možnosti, které vám pomohou chytře nakoupit a využít slev. Podle časopisu Forbes jsou aplikace jako TGIBlackFriday.com nebo RetailMeNot.com dvěma skvělými možnostmi pro nalezení slev.
 
2. Technologie jsou dnes jednou z kategorií, které poskytují více slev.
Odborníci doporučují srovnávat ceny například s Amazonem, díky čemuž se dovíme, zdali je konkrétní produkt opravdu ve slevě.
 
3. Nákup oblečení není žádná věda.
Podle časopisu Forbes je levnější koupit si oblečení v ročních obdobích jako léto nebo zima. Časopis vysvětluje, že jednotlivé značky obvykle nabízí pouze 40% slevu. Dobrý nákup by byl takový, u kterého by firma uvedla 50% slevu, včetně ceny za dopravu.
 
4. Mějte předem připravený svůj profil nebo účet.
Uvedením všech správných údajů (číslo účtu, kreditní karty, adresa pro doručení, fakturační adresa…) se vyhnete ztrátě času vyplňováním formulářů a promeškání slevy.
 patrový obchod
5. Sledujte své oblíbené značky na sociálních sítích.
Ujistěte se, že sledujete své oblíbené značky i na Twitteru, Facebooku, Instagramu a Snapchatu. Tyto platformy jsou nejčastěji využívány k inzerci slev na jednotlivých odděleních. Buďte však velmi opatrní, existují totiž některé falešné profily, které příslušná data zneužívají. Ujistěte se tedy, že zakládáte ověřený profil.