Co byste měla vědět, když se chystáte poprvé do sexshopu

1.       Zapomeňte na stud
Nejspíš je jasné, že stud není na místě. Ačkoli je pravda, že z počátku se to může zdát neortodoxní, nemusíte se ničeho bát, případně si myslet, že vás zdejší prodavači nebo prodavačky budou považovat za dejme tomu zhýralou – ostatně, oni zde pracují a jistě chtějí, aby se prodávalo. Nikdo vás proto soudit nebude, ať už si vybíráte jakoukoli erotickou pomůcku nebo přístroj či hračku. Proto se vůbec nemusíte stydět, ani si nemusíte myslet, že vás někdo soudí. Erotika je přirozená.

maska

2.       Vždycky je lepší vidět všechno na vlastní oči, nebo si to osahat
Jistě víte, že když si něco objednáváte online, ne vždy musíte vědět všechno, navíc ne všechny přístroje, pomůcky nebo hračky musí být přesně popsané. Například pocit, jaký máte z materiálu, přesná velikost, ovládání či napájení nebo tvar, ale také barva, zvlášť když jdete po stylu. Potom se může stát, že jednak vám přijde v balíčku, který jste si objednali přes internetovou stránku, přijde něco úplně jiného a vy musíte vyřizovat reklamaci, případně může přijít výrobek poškozen, otevřen nebo použitý, ale může se třeba v realitě lišit od toho, co jste si představovali nebo co jste viděli na fotce, nebo si přečetli v parametrech. Raději se proto vydejte do kamenného obchodu, kde si nakoupíte, co přesně potřebujete, a navíc ušetříte za dopravu.

erotika

3.       Zeptejte se personálu
Pokud hledáte něco určitého a nemůžete najít, nebo naopak máte jistě požadavky, a nejste si jisti, co přesně byste si měli vybrat, zeptejte se personálu. Ti jsou připraveni a ochotni vám vybrat, cokoli potřebujete. Znají většinu pomůcek, kterou prodávají, proto se jich můžete zeptat. Opět platí první pravidlo – nestyďte se, nemáte důvod.

pouta

4.       Nebuďte příliš osobní
Co se otázek týče, jistě se zeptejte, co byste měli hledal ohledně parametrů, které požadujete, nebo nejrůznějších pomůcek. Ale neptejte se na osobní názor prodavače, případně na to, co nejvíc vyhovuje jemu a podobně. Každému vyhovuje něco jiného, navíc tohle je osobní otázka, kterou byste neměli pokládat nikomu, vyjma svého partnera.