Dětské hřiště na zahradě

Máte zahradu, ale vaše dítka tam nechtějí? Problém bude nejspíše v tom, že se tam nebaví. Běhat okolo záhonů růží nebo hrát hru na schovávanou, když jsou široko daleko pouze dva stromy je totiž trochu nuda. Proto, abyste své ratolesti dokázali na zahradu nalákat, potřebujete mnohem více.
1.      Pískoviště – sen každého předškoláka je mít vlastní pískoviště. Když už pro nic jiného, tak alespoň kvůli vybuzení kreativity byste svým potomků alespoň malé pískoviště na zahradě zřídit mohli. Na takových místech se totiž rodí budoucí architekti.
děvče na houpačce
2.      Trampolína – trampolína může vypadat nebezpečně, ale pokud nebudete škudlit a koupíte kvalitní model, nemělo by se při správném používání nic stát. Moderní trampolíny mají celou řadu bezpečnostních prvků, které minimalizují případná zranění. Navíc skákání sem a tam do vzduchu není pouze zábavné, ale také zdraví prospěšné. Na trampolínách se dnes běžně shazují kila, a to i doma před televizí.
3.      Bazén – bez bazénu by žádná alespoň trochu větší zahrada neměla mít právo na existenci, zvláště při dnešních cenách. Menší typy vodních ploch v současnosti pořídíte doslova za pár tisícovek. Bazén je často levnější než nová televize. Samozřejmě, že pokud budete chtít model, který nebude sloužit pouze pro děti, ale budou si v něm moci do sytosti zaplavat i dospělí, budete se muset praštit před kapsu o něco více.
chlapec na houpačce
4.      Houpačka – na správné zahradě kam chodí děti by rozhodně neměla chybět houpačka. Nemusíte kupovat žádnou v hračkářství, prostou houpačku dokážete vyrobit i doma na koleně, zvláště, pokud máte k dispozici velkou pneumatiku a dostatečně statný strom. Je-li vaše zahrada sice plná stromů, ale pouze menších ovocných, houpačku asi nakonec budete muset koupit. Samozřejmě samo stojný model. Ten vás už může přijít na pěkné peníze. Ty dražší ale mohou využívat i dospělí.