Domácí bazén

Jistě máte každý doma bazén, buďto větší nebo menší. Ostatně na velikosti nezáleží, jak se říká. Jenže ono to v případě bazénu není zase až tak pravda.

Bazén si přece kupujete na to, abyste si v něm mohli zaplavat, nebo také jen proto, aby se v něm vyřádily děti. A proto pro ně volíme menší, kdežto pro nás a ostatní členy rodiny velký, asi zapuštěný.

Také je nutno dávat pozor na ošetřování vody, a v tomto případě je neznalost obsahu bazénu špatná. Ale jsem přesvědčen, že každý ví, co kupoval, nebo kupuje, a tak ihned přejdeme k úpravě jeho obsahu.

dívka v bazénu

Předpokládám, že do bazénu napustíte vodu. Tento předpoklad vznikl z toho, že skutečně neznám moc lidí, kteří by se koupali třeba v šampaňském. Nuže, voda je napuštěna a čirá jako sklo. Jenže to nemá dlouhého trvání a je třeba zakročit. Do vody se tedy sypou věci, které nejsou vždy v úplně v pořádku.

Pokud chceme mít jistotu, že je voda v pořádku, doporučuje se občas změřit kyselost a další věci. Ona se totiž jakákoli změna vody projeví na našem těle. To naštěstí zase tak prudce nereaguje vždy, ale přesto je třeba dávat pozor například při použití chloru. Nesypejte tam pytle, ale zkuste něco jiného. Takové chlorové tablety nejsou zcela od věci. A nemusíte je nikde složitě shánět. Přijdete k nim totiž přímo zde, v tomto článku. Stačí kliknout na modrý název o něco výše a budete automaticky přeposláni na web jejich prodejce. Zde pak již můžete volit dle vlastní potřeby. Všeobecně doporučuji koupit větší množství do zásoby.

bazén

Tablety jsou rozpustné, vysoce kvalitní a jsou vlastně základem celého ošetřování vody. Můžete mít nakrásně co chcete, ale bez chlorování tabletami budete mít v bazénu sinice, které vám vodu naprosto znehodnotí. A to i přes zapnutý filtr a další výdobytky.

Takže v žádném případě neváhejte a objednávejte, abyste měli jistotu, že se dostane i na vás.