Jak vypadat přitažlivě a sebevědomě?

1) Hlavu vzhůru!

Zní to jednoduše, ale je to jeden ze základních triků sebevědomých lidí. Vzpomeňte si, jak špatně vypadá, když někdo jde po ulici a neustále si kouká pod nohy. Vypadá to nesebevědomě, že ano? Nebuďte takoví, vyhlížejte hrdě dopředu, jako kdyby jste byl lovec nebo lovkyně a zrovna hledali svojí další oběť. Nejenže budete vypadat sebevědomě, ale dobrá pozornost Vám může zachránit i vlastní život!
zdravé zuby.jpg

2) Zuby

Zuby jsou jedna z prvních věcí, které nejen vidíte v zrcadle, ale všímáte si jich i u ostatních lidí. Tvoří to jeden z klíčových bodů lidské krásy, a pokud uděláte něco pro vzhled svých zubů, určitě budete vypadat přitažlivěji a sebevědoměji. Můžete začít už teď! Běžte si vyčistit zuby a objednat ke svému zubařovi.

3) Šaty dělaj člověka

Pokud se necítíte sebevědomě je správný čas vyrazit do obchodního centra a koupit si nové kousky oblečení. Dobré oblečení nepřidá nejen Vašemu sebevědomí, ale i Vaší přitažlivosti. Vzpomeňte si, kdy Vás naposledy někdo zaujal jenom kvůli tomu, že měl na sobě velmi dobrý outfit? A cítit se sebevědomě je důležité v každém kousku oblečení, od letních plavek až po zimní bundy. Pokud nevíte, podle čeho si vybírat oblečení, tento článek Vám poradí jak si vybrat pořádné spodní prádlo.
vzorované kravaty.jpg

4) Postava

Shazuje Vám Vaše postava sebevědomí? Udělejte s tím něco! Běžte si zaběhat nebo udělejte pár dřepů. Po několika dnech cvičení uvidíte, jak Vám pomalu opět narůstá sebevědomí. Nemusíte mít postavu jako hvězda z Hollywoodských filmů. Bohatě stačí, abyste s ní byli spokojení vy. A pokud si myslíte, že kvůli Vaší postavě nebudete přitažliví, nezoufejte, pokud Vás bude Váš partner opravdu milovat, těch pár kilo Vám odpustí.

5) Společnost

Nic nepomůže Vašemu sebevědomí tak, jako milující partner nebo věrní přátelé. Budou Vás brát takového jaký jste bez přetvářek nebo lží. Buďte svůj a to tracené sebevědomí se Vám v dobrém kolektivu přátel po chvíli zase vrátí!