Jedinečný zážitek pro kamarády

Hledáte ten ideální dárek, který udělá radost vašim přátelům nebo příbuzným? Jestli mají rádi dobrodružství, můžete jim darovat voucher na exit game Pardubice. Jedinečný zážitek pro všechny, kteří si i v dospělém věku rádi hrají a nebojí se řešit náročné úkoly.

exit

Co u nás můžou zažít?

Nabízíme jedinečnou možnost vyzkoušet si, jaké je to je utíkat ze zabezpečené místnosti, když máte k dispozici jenom svůj mozek a 90 minut čistého času. Podaří-li se vám vyluštit všechny šifry a poskládat indicie, dostanete se ven. Když se vám nebude dařit, máme pro vás k dispozici nápovědy. Ale pozor, není pravidlem, že každý, kdo vstoupí dovnitř, dokáže i uniknout. Tato výsada náleží jen těm nejlepším. Ale nebojte se, že bychom vás po uplynutí limitu nechali v zamčené místnosti, je to jenom hra.

Co budete potřebovat?

Stačí vám bystrý mozek a chuť přemýšlet, nic dalšího nebudete potřebovat. Hra není fyzicky náročná, pohybujete se jen po malé místnosti. A pokud máte obavy, že vaše znalosti nejsou dostatečné, můžeme vás ujisti, že ani to není překážkou, hra nestojí na znalostech, ale na schopnosti přemýšlet a kreativně spojovat dostupné nápovědy.

schody

Samozřejmě to není jen dárek, ale i námět na zajímavě strávený večer s lidmi, které máte rádi a chcete společně zažít nějaké dobrodružství. Je to i dobrý nápad, pokud organizujete pracovní večírek nebo teambuilding. Posezení v restauraci už zažili všichni, ale zajímavou únikovku, která podpoří komunikaci ve vašem týmu, tu určitě ještě nezažili. Dejte jim tu možnost, vyzkoušet si něco nového.
Zavolejte nebo si rezervujte svůj termín emailem. Prosíme, abyste se dostavili včas, protože po sobě vždy následuje několik skupin, které se musí plynule střídat a my potřebujeme před příchodem každé skupiny připravit.
Věříme, že u nás zažijete ten nejlepší večer svého života.