Moderní zábradlí

Musím vám říct, že když si budete stavět nebo projektovat nějaký dům anebo nějakou chatu, a pak nezapomeňte na zábradlí na schodiště. Protože zábradlí na schodiště totiž je velmi praktické. A to vám řeknu hned z několika důvodů. Tak hlavně, že se máte čeho chytit, když padáte nebo jste unavení. Víte proč to vím? Protože se mi to stalo a ne jednou. Jednoho dne, když jsem šla z maturitního plesu, jsem šla doma nahoru po schodech do svého pokoje. Byla jsem trošičku opilá, takže jsem neměla perfektní stabilitu, což se dá pochopit. A jakmile jsem šla nahoru, tak jsem si šlápla na šaty. A samozřejmě už víte, jak to dopadlo.

Bezpečné místo je důležité.

Ano, skutálela jsem se ze schodů dolů. A to nebylo všechno, bohužel. Jak jsem se kutálela, tak jsem ještě se neměla čeho chytit. Neměli jsme totiž zábradlí u schodiště. Od té doby, co se toto stalo, tak můj otec tam nechal nainstalovat zábradlí. A dal opravdu pěkná kvalitní zábradlí. Musím říct, že v tomto se táta vyznamenal.

Doma dbám na bezpečnost.

Já jsem si vždycky přála nějaké pěkné moderní a designové zábradlí, protože zábradlí na schodiště jsme si nechali udělat ze dřeva. A není to jenom obyčejné dřevo. Máme ho krásně lesklé a nalakované. Líbí se mi, když je krásné a designové. A když svým designem celkově zapadá do našeho interiéru. Taky jsem ráda, že se tam dají dát různé květiny. Protože mám totiž ráda široká madla na zábradlí. A proto je skvělé, že se mi tam vejde přesně sedm květináčů s květinami. Musím říct, že lépe jsem si vybrat opravdu nemohla. Musím říct, jsem naprosto nadšená. A myslím si, že když budu ještě někde padat ze schodů, tak aspoň vím, že se mám čeho chytit. Zkoušet to ale nebudu. Nicméně osud je náhoda. Třeba se mi to ještě podaří spadnout ze schodů anebo se chytnu konečně už zábradlí. Říkám vám, že padat ze schodů by mě vážně nebavilo. Navíc si myslím, že zábradlí na schodiště vypadá i pěkně než schody bez zábradlí.