Skvělá brigáda se Selvintech

Když vidíte v personální inzerci inzerát, který začíná slovy „práce z domu“, je možné, že se Vám obrazně řečeno obrací kudla v kapse. Všichni víme, jak to bývá. Inzerát nabízející práci z domu v podobě montáže či kompletace se tváří seriózně, stejně tak webové stránky, které jsou v inzerátu uvedeny. Podmínkou je zaslat obnos v částce X určený k zakoupení materiálu na adresu Y a čekat na zaslání komponentů, které ovšem nikdy nepřijdou. Není divu, že důvěra lidí vůči práci z domu je nikoli na bodu nula, ale spíše v záporných hodnotách.
barevné korálky

Nejhorší na tom ovšem je to, že o práci z domu mají zájem lidé, kteří nemají jinou příležitost k tomu si práci najít a práce z domu pro ně představovala jedinou šanci. Kteří lidé mají nejčastěji zájem o práci z domu?

  • Ženy na mateřské dovolené
  • Senioři
  • Invalidní důchodci
  • Lidé dlouhodobě nezaměstnaní

náramky přátelství

Práce z domu může být i seriózní

Naštěstí lze nalézt i seriózní společnosti, které nabízejí práci z domu. Jedním z nich je Selvintech s. r. o.

korálkové náramky

Jedná se o výrobu ozdobných drobných dekorativních předmětů. Nejčastěji jsou to předměty s vánoční tématikou, vánoční hvězdy a andělíčky, ale lze je využívat i k jiným příležitostem při výzdobě domácnosti, třeba také jako talismany pro štěstí.

Firma Selvintech nabízí pracovní příležitost těm, kteří jsou zruční a rádi by pracovali z domu. Jedná se o velmi tvořivou práci, kterou si mohou příjemně přivydělat a ještě je to práce, u které velmi příjemně relaxujete. Jedná se o příjemnou a potěšující práci, která Vás bude těšit. Zapojit se do výroby můžete také tehdy, když sice nutně nepotřebujete peníze, ale tvořivá práce Vás prostě těší a jste v ní zruční. Spojte tedy příjemné s užitečným a zapojte se do výroby ručně tvořených dekorativních předmětů z drobných korálků.