Velký úklid v režii odborníků

Vysát, vytřít, vyprat, utřít prach, umýt nádobí, vytřídit potřebné od nepotřebného. Toto jsou každodenní úkony, které ve své domácnosti provádíme raději sami. Co se však velkého úklidu týče, někdy je lepší přenechat tuto práci firmě, která se na konkrétní úklid specializuje, a dokáže jej provést lépe než my, a tak, že nám to pak usnadní náš běžný každodenní úklid. Čeho se to týká, a kam se obrátit?

Podlahy

Co se čistoty podlah týče, obvykle si vystačíme s vysavačem, koštětem, a mopem. Jednou za čas je však potřeba provést hloubkové čištění podlah, schodiště, a také voskování. A právě tyto úkony zvládnou odborníci s praxí a zkušenostmi lépe než my. Ideální pak bude obrátit se na firmu Wismont s.r.o., která se zabývá čištěním žuly, kamene, pískovce, ale také pvc, dlažby, spár, mramoru, koberců, nebo vinylu, zvládne provést i voskování, či PU nátěry.

úklidový vozík

Čalounění

Ať už potřebujete vyčistit pohovku, křesla, či čalouněnou postel, tento úkol bude rovněž nejlepší přenechat odborníkům. Můžete si na tuto práci zapůjčit speciální vysavač, avšak vaše práce nikdy nebude tak precizní a perfektní, jak to dovedou lidé z oboru. I o tuto službu lze zažádat firmu Wismont, a to třeba v případě, kdy si objednáváte čištění podlah.

Okna

Máte-li v domě větší počet oken, nebo jsou vaše okna rozměrnější, jistě vám jejich mytí zabere spoustu času, a to i v případě, kdy použijete vysavač na okna. Na konci vaší práce zjistíte, že jste tu a tam nechali nějakou tu šmouhu, a můžete začít na novo. Chcete-li si ušetřit čas i námahu, bude nejlepší volbou požádat o pomoc specializovanou úklidovou firmu, která se o to postará za vás.

mytí oken

Peřiny a polštáře

Pokud nemáte přikrývky a polštáře plněné dutým vláknem, a dáváte například přednost péřové výplni, nelze tyto materiály jen tak strčit do pračky. Proto je ideální obrátit se na nejbližší čistírnu, a práci předat jim. Lidé z čistírny totiž vědí, jak správně tyto materiály vyčistit, a postarají se, aby se vaše přikrývky neponičily.