Skladujte efektivně

Lehké, skladné, omyvatelné, stohovatelné, praktické, víte, o čem je řeč? Přece o plastových bednách, které by neměly chybět v žádném domě, bytě, garáži, sklepě nebo na půdě. Jste pletařka, háčkařka nebo švadlenka a po celém pokoji marně hledáte místečko, kam byste roztřídila svá klubíčka, vlny, niti, knoflíky, jehlice a háčky? Vyrostly vám děti a zbylo vám po nich oblečení a hračky, které chcete uskladnit na půdě tak, aby se na ně neprášilo a nedostaly se do nich l a jiní živočichové? Stohovatelná plastová bedna s víkem https://www.schoellerallibert.com/cz/novinky/produkty/plastov-bedny-s-vkem/ jsou tu i pro vás.

přepravky

Jste automechanik amatér a rád rozebíráte auta nebo motorky a věčně se vám po zemi v garáži kutálejí šroubky, matičky, nebo ničíte podlahu, když na ni pokládáte automobilové součástky špinavé od oleje či benzínu? I pro vás jsou tady plastové bedny, které nepropustí olej ani jiné provozní kapaliny.

Jste vášnivý zahrádkář a vyrostla vám na zahradě mrkev, petržel, celer a další zelenina, kterou vytahujete špinavou ze země a potřebujete ji přenášet? I pro vás jsou snadno omyvatelné plastové bedny výhodným řešením problému! Máte děti, které milují Lego a věčně máte hromady kostiček na koberci? Nejrychlejší způsob, jak je večer před spaním uklidit, je naházet je do plastových krabic. Plastové krabičky jsou hygienické a není problém si v nich ohřívat jídlo v mikrovlnce, což ocení ti, kteří nemají v práci možnost závodního stravování a nosí si jídlo uvařené doma.

krabička

Plastové bedny jsou praktičtější než papírové, protože mají větší nosnost a nemusíte se bát, uložit do nich mokré i špinavé věci. Pokud si pořídíte mřížkovanou přepravku, můžete v ní dokonce věci omývat např. hadicí s vodou. Další výhodou je jejich hmotnost, protože jsou mnohem lehčí, než by byla dřevěná bedna se stejnou nosností.

Ekologové nám můžou říkat, že máme snižovat množství plastů na planetě, ale bez plastů to na světě už nejde.