Willerby Vogue, celoroční mobilheim

Mobilní domy se staly i v naší zemi velkým fenoménem. Lidé si je pořizují na vytvoření zázemí na svých zahrádkách. Mnoho mladých párů v nich začíná bydlet jako v takzvaném startovacím bydlení. A naopak senioři do nich utíkají za klidem a pohodou ve stáří. Mobilní domky se rovněž lavinovitě šíří po kempech a rekreačních střediscích, kde pomalu ale jistě nahrazují klasické, často nevzhledné, dřevěné táborové chatky.

Pohoda u mobilheimu

Mobilní domek Willerby Vogue je za těmito účely naprosto ideálním typem. Je navíc upravený pro celoroční bydlení. Má dvojitá izolační okna, zesílenou izolaci a výkonné vytápění, které zajišťuje plynový kotel. Willerby Vogue https://www.lavarohouse.cz/mobilheimy/-1248/ je pohledný, zelenkavě vyvedený mobilní domek, který zaujme především obloukovými okny v centrální obývací části domku. Vstup do domku je z boční strany, vstupní dveře mají rovněž oblouk. Dispozičně je interiér rozdělen na dvě ložnice, sociální zařízení a kuchyni, která je integrovaná do velkého obývacího prostoru.

Krásné podlahy

Ložnice s manželskou postelí má přístup do samostatného WC, což jistě ocení všichni milovníci diskrétního bydlení. Druhá ložnice je rovněž se dvěma lůžky, která jsou umístěna nad sebe v pravém úhlu. Toto uspořádání dovoluje příjemné spaní, aniž by dole spící osoba hleděla na postel nad sebe. Celý mobilní domek Willerby Vogue je propojen dlouhou chodbou. Kromě vstupů do ložnic do ní ústí i dveře do koupelny. Ta je na poměry mobilního domu docela veliká. Je zde WC, umývadlo pro osobní hygienu, a sprchovací kout. Teplá voda je samozřejmostí a o ohřev se stará již zmíněný kotel. V kuchyni nechybí nic z toho, co dobrá kuchařka potřebuje ke své činnosti. Dokonce je zde i trouba na pečení. Lednice je rovněž samozřejmostí. Součástí kuchyně je i jídelní stůl. Kuchyně je integrována do společného prostoru s obývákem. Místem se zde opět nešetřilo. Obývák je vybaven pěkným a hlavně zajímavým nábytkem, pohodlnou sedací soupravou.