Ženské zbraně v akci

Využít někdy ženskost ve vyšší prospěch, je docela častým krokem k úspěchu. Ženy se často musí uklánět k potřebě využít jejich ženské zbraně pro to, aby dosáhli svého. A v drtivé většině případů, se jim jejich snaha i vyplatí. Jak ale ženské zbraně ovlivňují jejich život a vůbec život lidí kolem nich?
blondýna ve svetříku

Je dobré položit si otázku, co vše je taková žena schopná udělat pro to, aby docílila svého. Někdy je to až příliš, jindy se zase nemusí až tak snažit.
dívka v pruhovaných šatech
Jaké jsou nejčastější zbraně, které ženy využívají?


1.     Koketování a flirt


·       I to je způsob, jak si žena může v mnoha ohledech pomoci. Síla úsměvu, velká kukadla a nějaký ten dotek, působí na muže jako hypnóza.


2.     Odhalování těla


·       Velmi efektivní a známou ženskou zbraní je odhalení malé části těla. Ať je to výstřih, krátká sukně nebo odhalené břicho, vše přiláká pozornost a přináší kladné výsledky.


3.     Předstírání zájmu


·       I to patří mezi triumf, který žena použije v případě, že něco chce. Předstírat o daného člověka zájem a vyptávat se na vše kolem jeho života se jí může později vrátit v podobě nějaké služby, kterou potřebuje.


4.     Těsné oblečení


·       Fakt, že se žena oblékne slušně a je zahalená ještě neznačí to, že to nemůže využít ve svůj prospěch. Štíhlá postava a těsné oblečení už přitáhli pozornost spousty mužů. I když je to nepřímé využití ženských předností, někdy se jim to často hodí do karet.

Je správné využívat ženské zbraně ve svůj prospěch?

Je diskutabilní, jestli je to etické a správné nebo spíše pohoršující a nemístné. Někdy se nemusí jednat o nic špatného, protože využít toho, že jste žena můžete i v případě fronty v obchodě. Taktéž jak není úplně nepatřičné poprosit vašeho šéfa, aby vás pustil z práce dřív domů. Co se ale pokládá za prohnané je vystavování, a tak svým způsobem i prodávání vlastního těla za službu, která vás vyjde zadarmo, a ze které můžete těžit ve svůj prospěch.

Slušné a inteligentní ženy jsou přece nádherné, charismatické a vznešené bytosti, které nepotřebují využívat svojí ženskost k tomu, aby docílili svých plánů a potřeb.