Bobble lahev – dělá vodu lepší

Jestliže existuje země, kde se spotřebovává nejvíce vody, pak je to USA. Každá pátá PET láhev skončí na skládce nebo v přírodě. Není tedy divu, že skupinku Američanů již nebavilo znečišťování planety plastovými lahvemi od balené vody, za kterou se utratí až 17 miliard dolarů ročně. Přišli s nápadem, jak uhasit žízeň a to o něco šetrněji ale stále stylově.
V čem že je vlastně Bobble láhev tak speciální? Inu zejména v materiálu. Materiál je totiž recyklovatelný a navíc bez přídavků BPA, což je chemická sloučenina, která se přidává do běžných výrobků, jako jsou CD, kojenecké láhve apod. Další specialitou je filtr. Ten obsahuje aktivní uhlík, který z vody redukuje nečistoty a to společně s chlorem.
plastová flaška
Bobble láhev ale také vyniká svým jedinečným designem. Ten je navržen Karimem Rashidem, což je americký designer, který má na svém kontě již přes 3000 produktů.
Než začnete láhev používat, je třeba ji důkladně umýt. Poté už stačí napustit jen kohoutkovou vodu a jednou za dva měsíce postačí vyměnit používaný filtr.
Láhev lze velmi snadno uchopit a s měkkým materiálem je možné jej pohodlně používat.
Na trhu je k dostání již několik let. Nalézt můžete lahve cestovní, velké, bytelné nebo dokonce sportovní. Láhve sportovní jsou užší a přizpůsobeny tak, aby neklouzaly ze zpocených rukou. Filtry mají navíc různé barvy a s každým dalším filtrem je jen na vás, jakou barvu si zvolíte.
Značka Bobble má dokonce své vlastní internetové stránky, na kterých je možné produkty pořídit. Navštívit je ale také možné kamenné prodejny, které se nenachází pouze u nás v České republice, ale také na Slovensku.
Ceny se pohybují dle typu produktu. Průměrně se pohybují okolo 300,-. Za samotné filtry poté zaplatíte okolo 200,-.
voda z láhve
Věříme, že s těmito láhvemi budete spokojeni i vy. Jsou totiž nejen jednoduché, ale také funkční a na oko skvěle vypadající. Kvalitní vodu si tedy budete moct vychutnávat nejen doma, ale také na cestách.