Přivýdělek na Instagramu pro každého


Instagram je pro spoustu lidí běžnou součástí jejich života. Díváme se na něj ráno, odpoledne i večer. Prohlížíme si fotky a stories, přidáváme vlastní fotky a těšíme se z každého srdíčka, které nám tam přistane. Jistě už vás napadlo, že byste si zde mohli i něco přivydělat. Říkáte si, že to je jen pro vyvolené, které sledují tisíce lidí? Dneska už ne.


miniaplikace v mobilu


Možnost pro všechny od 100 followerů


Máte hezké fotky a více jak sto sledujících? Nechte si za své fotky platit. Být ohodnocen za svou práci je vždycky příjemné. Využijte svých znalostí sociálních sítí a činnosti na Instagramu. Vydělejte si za měsíc klidně i šest tisíc. To jsou peníze, které se vám budou vždycky hodit. A jak na to?


 


Jděte do Appstoru nebo Google Play, najděte si a stáhněte aplikaci Reward Media. Tato aplikace spojuje nejrůznější firmy s influencery. Je to skvělá příležitost pro obě strany. Společnosti získají skvělou reklamu a vy nějaké peníze. No může být něco lepšího?


 


Jak to funguje?


Je to velice jednoduché. V aplikaci si zvolíte kampaň u značky, kterou chcete podpořit. Možností je hodně a vybírat můžete z módy, kosmetiky, energetických nápojů a spousty dalších. Zvolíte si samozřejmě tu, která bude vašemu srdci nejblíž a vytvoříte a zveřejníte fotku s daným produktem či službou. A pochopitelně tam danou společnost označíte.


instagram v mobilu


Částka se vám připíše okamžitě a peníze si můžete vybrat ve chvíli, kdy dosáhnete tisíc korun. Již na začátku přesně víte, kolik dostanete za každého sledujícího a za každé srdíčko. Konečná suma vám bude neustále narůstat s každým srdíčkem, které získáte. Sledujte srdíčka a uvidíte, jak vám budou naskakovat finance na účet.


 


Průměrná vydělaná částka za měsíc činí u uživatelů 6 400 Kč a pokud vás zajímá tento projekt z pohledu firem, tak se můžete podívat na případové studie nebo pohled firem, a to přímo na webových stránkách Reward Media. Tam zjistíte, jaký přínos to má pro jedince, kterým budete dělat reklamu. Neváhejte, podívejte se na to a začněte.