Moderní vzhled se vyplatí

Dnešní podnikatelské prostředí se vyznačuje vysokou konkurencí a to napříč všemi obory. Kde jsou ty časy, kdy byly v obci pouze jedny tenisové kurty a jedno fotbalové hřiště. Plně vybavená posilovna se v té době nacházela pouze ve větších městech. Dnes už nalezneme špičkově vybavená sportoviště v každé menší obci a dokonce už celá řada větších firem buduje sportovní areály pouze pro své zaměstnance, aby svým pracovníkům poskytla tu nejlepší péči a aby rozšířila nabídku nefinančních benefitů.šatna
 
V takovou chvíli je jistě složité otevírat novou posilovnu, halu na zumbu či aerobik, či jiný druh sportovního areálu. Nenechte se zmýlit skutečností, že jste v obci jediní podobného druhu. Vaši zákazníci jistě vlastní osobní automobily, které je dopraví snadno k vaší konkurenci.
 
Na počátku je třeba věnovat dostatek času průzkumu trhu a zmapovat si potřeby vašich potencionálních klientů. K tomu vám mohou velmi dobře posloužit anonymní dotazníky i důkladné rozhovory s obyvateli obce. Je třeba si udělat představu o jejich tužbách ne na vzorku deseti, nebo dvaceti lidí. Okolo jednoho sta respondentů by váš průzkum měl teprve začínat. Po vyhodnocení takového dotazníku se vám bude mnohem lépe rozhodovat o tom, jaké služby ve vaší obci chybí a které byste mohli začít nabízet.šatní skříň
 
Po pečlivém průzkumu trhu už nastává ta snadnější část. Vybrat vhodné prostory a pečlivě je vybavit. Je vhodné, aby vaši zákazníci našli moderní zařízení nejen na sportovišti, ale v celém areálu včetně sociálního zařízení, šaten, recepce či v prostorách určených pro občerstvení.
 
Nevzhledné šatní skříňky, postarší sociální zařízení, nebo neútulné prostředí vstupní haly. To vše může vaše zákazníky velmi odradit a perfektně vybavená sportovní hala bude bez návštěvníků.
 
Prohlédněte si, jak vám můžeme pomoci se zařizováním. Kvalitní a moderní vybavení je u nás dostupné za výhodnou cenu!